Ocieplenie Poddasza
Pianką PUR

Wybierz skuteczną izolację poddasza pianką PUR

Ocieplanie poddasza pianką PUR to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod termoizolacji poddasza użytkowego i nieużytkowego. Właściwości otwarto-komórkowej piany poliuretanowej oraz sposób jej aplikacji sprawiają, że powstała warstwa izolacji jest niezwykle szczelna, pozbawiona łączeń, znakomicie zatrzymuje w pomieszczeniu ciepło w zimie oraz chłód latem!

Termoizolacja Pianką PUR

Skuteczna Termoizolacja

Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala skutecznie izolować już przy kilkunastocentymetrowej warstwie.

Trwałość izolacji Pianką PUR

Bezwzględna Trwałość

Natryskowa pianka poliuretanowa nie zmienia swoich właściwości ani struktury przez bardzo długi czas.

Szybka termoizolacja Pianką PUR

Szybki Montaż

Aplikacja pianki PUR metodą natrysku pozwala na szybki, a jednocześnie dokładny montaż izolacji.

Wybierz PUR PARTNER

Ponad 10 lat doświadczenia, fachowa kadra i tysiące zrealizowanych prac to gwarancja sprawnie przeprowadzonej izolacji natryskowej, która skutecznie zatrzyma ciepło w Twoim domu!

+48 668 141 522

Stosujemy jedne z najlepszych pianek PUR dostępnych w Polsce

Crossin Attic Soft  |  Crossin Hard 36  |  Crossin Hard 40  |  Crossin Hard 50

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Wykonawcą marki Crossin® w województwie lubelskim!

Sprawdź ile kosztuje ocieplenie poddasza pianką PUR

Nasze Realizacje

Dowiedz się więcej

W obecnym momencie docieplenie poddasza innowacyjną pianką PUR to najlepsze rozwiązanie dla ocieplenia twojego poddasza. Warstwa piany jest idealnie szczelna, dociera w każde możliwe miejsce zapewniając tym najlepszą szczelność wśród wszystkich dostępnych metod dociepleń poddaszy na rynku. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym zapewni ci przyjemny komfort mieszkania w każdej porze roku. W lecie skutecznie zatrzyma napływ gorącego powietrza z zewnątrz budynku. W zimie natomiast szczelnie zatrzyma napływ zimna. Wybierając Pur Partner wybieracie Państwo najlepsze produkty dostępne na rynku, lata doświadczenia oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji.

W ofercie marki Crossin znajdą Państwo jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów i systemy izolacji na bazie poliuretanu stosowane w izolacji dachów, poddaszy, ścian, podłóg i fundamentów, oraz jako izolacje techniczne. Nowoczesne izolacje Crossin Insulations to idealne rozwiązania, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów i inwestycji między innymi takich jak izolacje: budynków mieszkalnych i biurowych, obiektów przemysłowych czy handlowo-usługowych oraz pomieszczeń gospodarczych. Innowacyjne systemy Crossin Insulations stosowane są do wykonywania izolacji termicznej zarówno w budynkach nowo wznoszonych, jak i tych, podlegających termomodernizacji, produkty te nadają się do każdego rodzaju inwestycji, zapewniając jedne z najlepszych parametrów na rynku.

Pur Partner zdobywa doświadczenie w branży budowlanej od 2009 roku. W roku 2014 firma zaangażowała się w realizacje poliuretanowych izolacji natryskowych. Nasza wiedza ogólnobudowlana oraz liczne szkolenia oraz lata praktyki z zakresu aplikacji i obróbki poliuretanu pozwoliły na stworzenie profesjonalnego zespołu, który potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom z zakresu termo i hydroizolacji. Zdecydowanie jeden z najlepszych materiałów i jeden z najlepszych na rynku reaktorów Graco w rękach ludzi z firmy Pur Partner, to setki ciepłych, bezpiecznych domów, a tym samym setki zadowolonych z usług klientów rocznie.