Izolacje dla
Przemysłu i Rolnictwa

Izolacje obiektów przemysłowych? Wybierz piankę PUR

Izolacja obiektów przemysłowych lub rolniczych pianką PUR to obecnie jedna z najlepszych metod hydro- i termoizolacji hal produkcyjnych, hal magazynowych, systemów przesyłowych, chłodni, przechowalni żywności, chlewni, kurników. Właściwości piany poliuretanowej oraz sposób jej aplikacji sprawiają, że powstała warstwa jest szczelna i pozbawiona łączeń.

Termoizolacja Pianką PUR

Skuteczna Termoizolacja

Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala skutecznie izolować już przy kilkunastocentymetrowej warstwie.

Trwałość izolacji Pianką PUR

Bezwzględna Trwałość

Natryskowa pianka poliuretanowa nie zmienia swoich właściwości ani struktury przez bardzo długi czas.

Szybka termoizolacja Pianką PUR

Szybki Montaż

Aplikacja pianki PUR metodą natrysku pozwala na szybki, a jednocześnie dokładny montaż izolacji.

Wybierz PUR PARTNER

Ponad 10 lat doświadczenia, fachowa kadra i tysiące zrealizowanych prac to gwarancja sprawnie przeprowadzonej izolacji natryskowej, która skutecznie zatrzyma ciepło w Twoim domu!

+48 668 141 522

Stosujemy jedne z najlepszych pianek PUR dostępnych w Polsce

Crossin Attic Soft  |  Crossin Hard 36  |  Crossin Hard 40  |  Crossin Hard 50

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Wykonawcą marki Crossin® w województwie lubelskim!

Sprawdź ile kosztuje izolacja obiektu przemysłowego pianką PUR

Nasze Realizacje

Dowiedz się więcej

Izolacja budynków przemysłowych niesie ze sobą wiele korzyści. Termoizolacja natryskowa pianką PUR od zawsze była obecna w wielu gałęziach przemysłu, rolnictwa czy produkcji. Ocieplenie hal, kurników, czy zakładów pracy pianą PUR niesie ze sobą ogromne oszczędności. Łatwość i skuteczność izolacji pianą budynków takiego typu nie ma sobie równych. Pianka poliuretanowa jest w stanie bez problemu przyjąć każdy kształt dzięki czemu dotrze w każdy możliwy zakamarek niedostępny np. dla wełny mineralnej i skalnej jak również dla innych typów materiałów budowlanych. Warto również zwrócić uwagę na czas wykonania takiej usługi. W przypadku termomodernizacji hal, kurników, magazynów czy zakładów pracy niezwykle istotny jest fakt nieprzerywania procesów wytwórczych, któremu podoła jedynie izolacja pianą PUR. Często zdarza się, że w przypadku wielkopowierzchniowych budynków, metoda natrysku pianki PUR to jedyne opłacalne i możliwe do zrealizowania rozwiązanie

Crossin® Attic Hard to aplikowana natryskowo zamknięto-komórkowa pianka PUR zapewniająca znakomite właściwości termoizolacyjne już przy niewielkich grubościach. Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala na ograniczenie grubości membrany nawet o połowę w stosunku do innych materiałów izolacyjnych. Sposób aplikacji i dobra przyczepność materiału do praktycznie każdego podłoża pozwala na skuteczne używanie tego typu izolacji nawet w trudno dostępnych miejscach. Izolacja Crossin® Attic Hard przeznaczona jest do wykonywania izolacji termicznej powierzchni hal magazynowych, hal produkcyjnych, kurników i wielu innych budynków zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Piana Crossin® Attic Hard może być wykorzystywana przy docieplaniu i renowacji budynków istniejących oraz jako materiał izolacyjny w nowo wznoszonych obiektach.

Posiadamy duże doświadczenie w ocieplaniu obiektów przemysłowych i rolniczych. Chcesz dowiedzieć się ile kosztują izolacje natryskowe różnego rodzaju hal? Zadzwoń już dzisiaj – doradzimy najlepsze rozwiązanie!