Hydroizolacja Dachów Płaskich
Pianką PUR

Wybierz hydroizolację dachów płaskich pianką PUR

Hydroizolacja dachów płaskich zamknięto-komórkową pianą poliuretanową to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczenia dachów wielkopowierzchniowych. Właściwości piany Crossin Roof oraz sposób jej aplikacji sprawiają, że powstała warstwa jest szczelna i pozbawiona łączeń, a dodatkowo jej szybki montaż nie powoduje przerw w pracy przedsiębiorstwa.

Termoizolacja Pianką PUR

Skuteczna Termoizolacja

Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala skutecznie izolować już przy kilkunastocentymetrowej warstwie.

Trwałość izolacji Pianką PUR

Bezwzględna Trwałość

Natryskowa pianka poliuretanowa nie zmienia swoich właściwości ani struktury przez bardzo długi czas.

Szybka termoizolacja Pianką PUR

Szybki Montaż

Aplikacja pianki PUR metodą natrysku pozwala na szybki, a jednocześnie dokładny montaż izolacji.

Wybierz PUR PARTNER

Ponad 10 lat doświadczenia, fachowa kadra i tysiące zrealizowanych prac to gwarancja sprawnie przeprowadzonej izolacji natryskowej, która skutecznie zatrzyma ciepło w Twoim domu!

+48 668 141 522

Stosujemy jedne z najlepszych pianek PUR dostępnych w Polsce

Crossin Attic Soft  |  Crossin Hard 36  |  Crossin Hard 40  |  Crossin Hard 50

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Wykonawcą marki Crossin® w województwie lubelskim!

Sprawdź ile kosztuje hydroizolacja dachów płaskich pianką PUR

Nasze Realizacje

Dowiedz się więcej

Izolacja dachu płaskiego innowacyjna metodą natrysku pianki PUR niesie ze sobą wiele korzyści. Podstawowym plusem takiej izolacji jest wzmocnienie sztywności konstrukcji dachu. Dzięki izolacji pianką PUR skutecznie pozbędziemy się wszelkich niedoskonałości takich jak nieszczelność dachu, piana PUR w tej kategorii wiedzie prym. Eliminuje każdą nieszczelność, wzmacnia konstrukcję dachu, skutecznie izoluje przed warunkami atmosferycznymi oraz wygłuszą izolowaną powierzchnię. Można stwierdzić, że nadaję się idealnie do tego zadania, nawet grubości izolacji wynoszące do kilkunastu centymetrów zapewnią najlepsze możliwe parametry docieplenia ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów.

Izolacja Crossin® Attic Hard przeznaczona jest do wykonywania izolacji termicznej powierzchni dachów, stropów i poddaszy, zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. W połączeniu z innymi produktami do hydroizolacji może tworzyć szczelną membranę przeciwwilgociową zabezpieczającą dachy płaskie. Ten rodzaj piany stosuje się zarówno w rolnictwie, w przemyśle do izolacji m.in. magazynów oraz hal, jak również w budownictwie mieszkaniowym i budynkach użyteczności publicznej. Piana Crossin® Attic Hard może być wykorzystywana przy docieplaniu i renowacji budynków istniejących oraz jako materiał izolacyjny w nowo wznoszonych obiektach.

Pur Partner od roku 2014 realizuje izolacje natryskowe pianami poliuretanowymi. W dużej części nasze realizacje dotyczą budynków przemysłowych, bądź budynków użyteczności publicznej, które posiadają dach płaski. Dachy takie często pokryte są papą, co powoduje częste nieszczelności i przecieki. Wtedy doskonałym sposobem na zabezpieczenie dachu jest zastosowanie zamknięto-komorowej pianki PUR. Renowacja dachów płaskich to nasza specjalność, warto zatem skorzystać z naszych usług!