Izolacja Fundamentów
Pianką PUR

Wybierz skuteczną izolację fundamentów pianką PUR

Izolacja fundamentów zamknięto-komórkową pianą poliuretanową to aktualnie jedna z najskuteczniejszych metod hydro- i termoizolacji fundamentów czy podpiwniczeń. Właściwości piany Crossin Floor oraz sposób jej aplikacji sprawiają, że powstała warstwa jest szczelna i pozbawiona łączeń. Niezmienna struktura piany w czasie pozwala zachować skuteczność izolacji.

Termoizolacja Pianką PUR

Skuteczna Termoizolacja

Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala skutecznie izolować już przy kilkunastocentymetrowej warstwie.

Trwałość izolacji Pianką PUR

Bezwzględna Trwałość

Natryskowa pianka poliuretanowa nie zmienia swoich właściwości ani struktury przez bardzo długi czas.

Szybka termoizolacja Pianką PUR

Szybki Montaż

Aplikacja pianki PUR metodą natrysku pozwala na szybki, a jednocześnie dokładny montaż izolacji.

Wybierz PUR PARTNER

Ponad 10 lat doświadczenia, fachowa kadra i tysiące zrealizowanych prac to gwarancja sprawnie przeprowadzonej izolacji natryskowej, która skutecznie zatrzyma ciepło w Twoim domu!

+48 668 141 522

Stosujemy jedne z najlepszych pianek PUR dostępnych w Polsce

Crossin Attic Soft  |  Crossin Hard 36  |  Crossin Hard 40  |  Crossin Hard 50

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Wykonawcą marki Crossin® w województwie lubelskim!

Sprawdź ile kosztuje izolacja fundamentów pianką PUR

Nasze Realizacje

Dowiedz się więcej

Fundament jest to podstawowy element konstrukcyjny całego budynku. Jego rola związana jest z całym prawidłowym funkcjonowaniem budynku. Dlatego tak ważne jest odpowiednia izolacja tej części. W przypadku braku izolacji fundamentu, lub źle wykonanej izolacji wilgoć znajdująca sią w glebie może w bardzo łatwy sposób przedostać się w głąb naszego budynku czyniąc naprawdę nieprzyjemne w skutkach straty. Dla przykładu mogą być to zagrzybienie się ścian, pojawienie się pleśni a nawet znaczne osłabienie konstrukcji czy degradacja ścian. Jeżeli zależy nam na wykonanej zgodnie z sztuką budowlaną izolacji fundamentów musimy wziąć pod uwagę fakt właściwości hydro izolacyjnych materiałów używanych do tego procesu. Idealnym wręcz materiałem, który podoła temu wyzwaniu jest zamknięto-komorowa piana Crossin Floor, która skutecznie odizoluje wilgoć oraz skutecznie wzmocni nawet fundamenty wykonane przed laty.

Crossin® Floor to aplikowana natryskowo zamknięto-komórkowa pianka poliuretanowa o zwiększonej wytrzymałości i podwyższonej gęstości. Piana ta charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi nawet przy niewielkich grubościach. Warstwa zamknięto-komórkowej piany PUR znakomicie izoluje fundament od niskich temperatur gruntu oraz niweluje wpływ wód gruntowych.

Pur Partner bardzo często wykonuje izolację fundamentów zamknięto-komórkowymi pianami poliuretanowymi. Taka forma zabezpieczenia fundamentów jest bardzo skuteczna, trwała i często wybierana przez klientów. Zapraszamy zatem do korzystania z naszych usług!