Izolacja Posadzki
Pianką PUR

Wybierz skuteczną izolację posadzki pianką PUR

Izolacja posadzki pianką poliuretanową to aktualnie jedna z najskuteczniejszych metod termo- i jednocześnie hydroizolacji podłóg i posadzek. Właściwości zamknięto-komórkowej piany Crossin Floor oraz sposób jej aplikacji sprawiają, że powstała membrana jest szczelna i pozbawiona łączeń. Niezmienna struktura piany w czasie pozwala zachować skuteczność izolacji na dziesiątki lat.

Termoizolacja Pianką PUR

Skuteczna Termoizolacja

Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala skutecznie izolować już przy kilkunastocentymetrowej warstwie.

Trwałość izolacji Pianką PUR

Bezwzględna Trwałość

Natryskowa pianka poliuretanowa nie zmienia swoich właściwości ani struktury przez bardzo długi czas.

Szybka termoizolacja Pianką PUR

Szybki Montaż

Aplikacja pianki PUR metodą natrysku pozwala na szybki, a jednocześnie dokładny montaż izolacji.

Wybierz PUR PARTNER

Ponad 10 lat doświadczenia, fachowa kadra i tysiące zrealizowanych prac to gwarancja sprawnie przeprowadzonej izolacji natryskowej, która skutecznie zatrzyma ciepło w Twoim domu!

+48 668 141 522

Stosujemy jedne z najlepszych pianek PUR dostępnych w Polsce

Crossin Attic Soft  |  Crossin Hard 36  |  Crossin Hard 40  |  Crossin Hard 50

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Wykonawcą marki Crossin® w województwie lubelskim!

Sprawdź ile kosztuje izolacja posadzki pianką PUR

Nasze Realizacje

Dowiedz się więcej

Ocieplenie domu będzie dobrze spełniać swoją rolę jedynie w momencie gdy wszystkie możliwe ujścia ciepła zostaną znalezione oraz skutecznie odizolowane. Takimi miejscami są nie tylko źle ocieplone poddasza ale również posadzki osadzone bezpośrednio na gruncie. Bez skutecznej izolacji takich miejsc w naszym domu powstaje ogromny mostek termiczny. Dlatego w tym przypadku wielu specjalistów w dziedzinie termo-modernizacji stwierdza, że izolacja podłogi jest rzeczą obowiązkową.

Izolacja Crossin® Floor przeznaczona jest do wykonywania termomodernizacji cieplnej podłóg (również niepodpiwniczonych oraz osadzonych na gruncie), posadzek i fundamentów w różnych obiektach budowlanych. Szczególnie polecana jest przy izolowaniu powierzchni wymagających zwiększonej wytrzymałości na obciążenia zewnętrzne. Produkt jest z powodzeniem stosowany w budownictwie mieszkaniowym, zwłaszcza w budynkach jedno- i wielorodzinnych oraz w blokach mieszkalnych.

Pur Partner zdobywa doświadczenie w branży budowlanej od 2009 roku. W roku 2014 firma zaangażowała się w ocieplenia piankami poliuretanowymi. Nasza wiedza ogólnobudowlana oraz liczne szkolenia pozwoliły na stworzenie fachowego zespołu, który potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom z dziedziny izolacji. Niejednokrotnie wykonywaliśmy izolację posadzek zamknięto-komórkowymi piankami PUR. To bardzo skuteczna i trwała izolacja, która zawsze przynosi korzyści energetyczne dla domu! Polecamy skorzystać z usług firmy Pur Partner!